ERZİNCAN OTLUKBELİ  İz Özel Dedektiflik; boşanma velayet davalarında delil temini, eş takibi, adres tespiti, mal varlığı takibi, yerli ve uluslararası araştırmalar, yönetim kurulu üyeleri ve üst düzey yöneticilerin güvenlik araştırmalarını, karmaşık davaları ele alır, istihdam öncesi arka plan kontrolleri CV doğrulama Referans kontrolü yapar.

Olaylarda cevap bulabilmek için açık kaynakları, açık kaynaklı kamu kayıtlarını; yaratıcı ve düşünceli sorularla yaptığımız görüşmelerden edindiğimiz bilgileri kullanırız. Yaklaşımımız basit ve şeffaftır.  Özenle, her gün biraz daha geliştirmekte olduğumuz ekibimizde bizi çevik, ihtimalleri değerlendiren ve verimli hale getirmekte olan deneyimli araştırmacılarımız vardır.

Amacımız; sizlerin bütçesini zorlamadan, bilinçli ve doğru bir şekilde karar verebilmeniz için yaptığımız araştırma ve soruşturmalarla tarafınızı aydınlatmaktır.

Biz bu işi yapmak için buradayız!

ERZİNCAN OTLUKBELİ'de davalara delil toplamak için dedektif ihtiyaçlarınız ve kafanızın karıştığı durumlarda size yardım edebilmek için çok çalıştığımızdan ve yaratıcı düşünme teknikleri geliştirdiğimizden hiç şüpheniz olmasın. Yaptığımız ilk görüşmeden sonra, size tavsiyelerimize dayalı, ayrıntılı bir eylem planı veriyoruz. Bu plan, belirttiğimiz süre içerisinde hedeflediklerimize ulaşmak için oluşturduğumuz hareketlerimizi içerir.

Araştırmalarımızı aşamalar halinde, olayın kontrolünü elinde bulundurmanızı sağlayacak şekilde ve size büyük ücretler ödetmek zorunda kalmadan gerçekleştiririz. ERZİNCAN OTLUKBELİ  dedektiflik hizmetlerindeki amacımız para kazanmaktan önce sizlerin güveninin kazanmak..

ERZİNCAN OTLUKBELİ  Özel dedektiflik büromuzun faalietleri

- Evli Bay ve Bayanlar için sonuç garantili Aldatma ve İhanet tespiti

- Şahıs takip, Araştırma ve Soruşturma

- Öğrenciler için Uyuşturucu kullanımı ve çevre tespiti Araştırması

- Kayıp Şahıs Araştırması

- Tazminat davaları için Delil ve Bilgi toplama

- İzleme ve Raporlama

- Adres ve Telefon Tespiti

- Kasko, Sağlık ve Hırsızlık Sigorta Hasar Soruşturma Ve Delillendirme

- Taklit, Sahte Mal Üretimi Ve Marka Patent- Telif Hakkı Hırsızlığı tespiti ve Delillendirme

- Kayıp- Çalıntı – Borçlu Araç araştırması ve Geri Alma

- İcra Takip ve Tebligat için şahıs, şirket, adres ve yer tespiti

- Sigorta, kredi dolandırıcılığı

- Miras takibi

- Evlilik öncesi araştırma

- Velayet davaları

- Şirket Araştırması

- Sahte Evrak Araştırması

MÜŞTERİ YORUMLARI


 • Dedektiflik hizmeti almadan önce aklıma takılan onca soru vardı. Aklımdaki tüm soru işaretlerini giderdiler. Birkaç firma ile daha görüşmüştüm. Fiyat konusunda sıkı pazarlık yapıyorlar :) Ama hakkını verdiklerini söylemeliyim.

  M.N.18 Ağustos 2017
 • Öncelikle size saygılarımı sunuyorum eşimden boşanali tam 3 yıl oldu ve ortada mahkeme kararı olmasına rağmen çocuklarımı görmekte zorlanıyordum mahkemeye eşimin iyi bir hayatı olmadığını defalarca kez söylemem rağmen hiçbir şekilde çocuklarımı alamadım internet üzerinden bulmuş olduğum izozeldedektiflik firması sahibiyle çalışanlarıyla 10 gün gibi bir sürede eşim ve çevresi hakkındaki topladıkları delillerle şimdi çocuklarım bende ne desem az hakkınızı ödeyemem.

  H. Y.28 Temmuz 2016
 • İnternetten bulmuş olduğum dedektiflik firması hayatımı değiştirdi çok fazla İnternetten yapılan şeylere guvenmezdimama hayatımla ilgili bir karar vermek zorundaydım çünkü evlenmeye karar vermiştim ve evleneceğim bayanın araştırılmasını istedim iyiki araştırılması için sizi bulmuşum teşekkür ediyorum herşey için allah size kimseyi düşürmesin diycem ama yokluğunuzda olmaz.

  Z. T.27 Temmuz 2016
 • Öncelikle ekibinize ve size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 4 yıldır beynimi kemiren şüphelerimi 1 haftalık kısa bir sürede sonuca ulastirdiginiz için size ne kadar teşekkür etsem azdır Ahmet bey ve ekibinin sorunsuz bir şekilde şüphelerimin doğruluğunu ortaya çıkarmış olması ve eşimle mahkeme sürecinde onların toplamış olduğu deliller sayesinde bu sıkıntılı evlilikten kurtuldum.

  E.Y.23 Temmuz 2016
 • Bir firma ile iş birlikteliği yaparak bir işe ortak girecektik. Bize gelen çok cazip bir teklif vardı. Fakat bu firmayı uzun zamandır tanıyor olsam da hiç bir iş birlikteliğimiz olmamıştı. İz Dedektiflik'e  bu firmayı araştırması yönünde hizmet başvurusunda bulunduk. Bize hazırladıkları raporun çok detaylı ve kullanışlı olduğunu özellikle belirtmek isterim.Raporu incelediğimde bu firmanın pek çok yere borcu olduğunu ve neredeyse batmak üzere olduğunu gördüm. Son anda bu ortaklıktan vazgeçtik ve büyük bir zararın eşiğinden dönmüş olduk. Bu hizmetteki başarınız tartışılmaz. Teşekkürler İz Dedektiflik ve ayrıca ilgisi için A.'ya teşekkür ederim.

  L.K.16 Haziran 2016
 • Açıkcası bu hizmeti almadan önce bazı çekingelerim vardı. Sonuçta eşime dair bazı şüpheler içerisindeydim ve İz Özel Dedektiflik Bürosunu internetten bulmuştum. İlk telefon etmemden itibaren hizmet sonuna kadar çok ilgili ve işinin ehili olarak çalıştıklarını gördüm. En nihayetinde istediğim sonuca ulaştım. Teşekkürler İz Dedektiflik...

  F.S.02 Mayıs 2016

BAZI MAKALELER

09 Haziran 2016
Nasıl çalışıyoruz?

Özel dedektiflik büroları nasıl çalışır?

22 Haziran 2016
Özel Dedektifler ne yapar?

Özel dedektiflerin çalışma şekli ve neler yaptıkları hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

10 Aralık 2018
Kıbrıs Özel Dedektif

kıbrıs özel dedektif,kıbrıs dedektiflik,dedektif kıbrıs,kıbrıs dedektif,kıbrıs dedektiflik bürosu,lefkoşa dedektiflik,girne dedektiflik

15 Haziran 2016
Özel Dedektiflik büroları ne yapmaz?

Özel dedektiflik bürolarının yapmadığı uygulamalar nelerdir?