Çocuk Takibi

Bu başlık sizi yanıltmasın! Çocuk takibi demek çocuğunun açığını aramak değildir. İnsanlar emek vererek büyüttükleri çocukları, en doğal hakları olarak gözlemlemelidirler ancak bunu çocuğun psikolojisine aykırı yapmamakta fayda var. Ülkemizde maalesef uyuşturucu kullanımı çok küçük yaşlara kadar inmiş durumda ve çocuklarımız yaşlarının getirdiği cehaletle bu maddelere başvurmaktadırlar. Çocuk takibi demek uyuşturucu içmesini araştırmak diye düşünmek çok mantıksız ve ağır bir itham olur.

Peki, çocuk takibi nedir?

İnsanlar farklı farklı karakterlere sahiptir ve hayattan farklı beklentileri vardır. Ve haklı olarak her ebeveynin çocuğunu görmek istediği bir yer vardır, bu genelde üst kademelerde olmak zorunda gibi görülebilir. Ebeveynler olarak başarılı bir insan modeli çizip çocuklarınızı bu modelde başrol oyuncusu yaptığınız takdirde çocuğunuzun psikolojisini bozabilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var; çocuklarımızın da küçük bir arkadaş çevresi, çeşitli hayalleri ve değişik bir dünyaları vardır. Çocuğunuzu ancak belirli bir süzgeçten geçirdikten sonra takip etmelisiniz; bu süzgeç normal olmayan durumları kapsamaktadır. Yani odasında tütün ve uyuşturucu niteliği taşıyan unsurlar bulunması, çok iyi giden notlarının bir anda düşmesi, eve geliş saatlerinin çok uzaması ve eve gelmemeleri durumda veya sizinle artan kavgalar gibi durumlar sonucunda çocuğunuzu gözlemlemenizde fayda vardır.

Çocuğun psikolojisi gereğince çocuk takibi hassasiyet gösterilmesi gereken bir durumdur ve diğer vakalara ilaveten aşırı titizlik ister. Aynı zamanda çocuğunuzun psikolojisine beraber inmeli ve kendimizi onun yerine koymakta da fayda var. Bu gibi durumlar uzman dedektiflere bırakmalı ve mutlaka bir aile danışmanlığı hizmeti alınmalıdır.

MÜŞTERİ YORUMLARI


 • Dedektiflik hizmeti almadan önce aklıma takılan onca soru vardı. Aklımdaki tüm soru işaretlerini giderdiler. Birkaç firma ile daha görüşmüştüm. Fiyat konusunda sıkı pazarlık yapıyorlar :) Ama hakkını verdiklerini söylemeliyim.

  M.N.18 Ağustos 2017
 • Öncelikle size saygılarımı sunuyorum eşimden boşanali tam 3 yıl oldu ve ortada mahkeme kararı olmasına rağmen çocuklarımı görmekte zorlanıyordum mahkemeye eşimin iyi bir hayatı olmadığını defalarca kez söylemem rağmen hiçbir şekilde çocuklarımı alamadım internet üzerinden bulmuş olduğum izozeldedektiflik firması sahibiyle çalışanlarıyla 10 gün gibi bir sürede eşim ve çevresi hakkındaki topladıkları delillerle şimdi çocuklarım bende ne desem az hakkınızı ödeyemem.

  H. Y.28 Temmuz 2016
 • İnternetten bulmuş olduğum dedektiflik firması hayatımı değiştirdi çok fazla İnternetten yapılan şeylere guvenmezdimama hayatımla ilgili bir karar vermek zorundaydım çünkü evlenmeye karar vermiştim ve evleneceğim bayanın araştırılmasını istedim iyiki araştırılması için sizi bulmuşum teşekkür ediyorum herşey için allah size kimseyi düşürmesin diycem ama yokluğunuzda olmaz.

  Z. T.27 Temmuz 2016
 • Öncelikle ekibinize ve size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 4 yıldır beynimi kemiren şüphelerimi 1 haftalık kısa bir sürede sonuca ulastirdiginiz için size ne kadar teşekkür etsem azdır Ahmet bey ve ekibinin sorunsuz bir şekilde şüphelerimin doğruluğunu ortaya çıkarmış olması ve eşimle mahkeme sürecinde onların toplamış olduğu deliller sayesinde bu sıkıntılı evlilikten kurtuldum.

  E.Y.23 Temmuz 2016
 • Bir firma ile iş birlikteliği yaparak bir işe ortak girecektik. Bize gelen çok cazip bir teklif vardı. Fakat bu firmayı uzun zamandır tanıyor olsam da hiç bir iş birlikteliğimiz olmamıştı. İz Dedektiflik'e  bu firmayı araştırması yönünde hizmet başvurusunda bulunduk. Bize hazırladıkları raporun çok detaylı ve kullanışlı olduğunu özellikle belirtmek isterim.Raporu incelediğimde bu firmanın pek çok yere borcu olduğunu ve neredeyse batmak üzere olduğunu gördüm. Son anda bu ortaklıktan vazgeçtik ve büyük bir zararın eşiğinden dönmüş olduk. Bu hizmetteki başarınız tartışılmaz. Teşekkürler İz Dedektiflik ve ayrıca ilgisi için A.'ya teşekkür ederim.

  L.K.16 Haziran 2016
 • Açıkcası bu hizmeti almadan önce bazı çekingelerim vardı. Sonuçta eşime dair bazı şüpheler içerisindeydim ve İz Özel Dedektiflik Bürosunu internetten bulmuştum. İlk telefon etmemden itibaren hizmet sonuna kadar çok ilgili ve işinin ehili olarak çalıştıklarını gördüm. En nihayetinde istediğim sonuca ulaştım. Teşekkürler İz Dedektiflik...

  F.S.02 Mayıs 2016