İZ ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU

İz Özel Dedektiflik Bürosu olarak ilk prensibimiz gizlilik ve kesin sonuçtur.

KurumsalÜlkemizde özel dedektiflik yani araştırmacılık gerçek ve tüzel kişilerin talepleri doğrultusunda, belirli bir konu ile ilgili T.C.K yasaları C.M.UK. ve Medeni Kanun çerçevesinde, insanların kişilik hakları ve özel hayatlarına girilmemek suretiyle her türlü bilgi ve belgeyi toparlayıp, değerlendirdikten sonra, suç teşkil edenleri ilgili makam olan “Asli, İdari ve Resmi Hukuk Güçlerine” toparlanan diğer bilgileri ise araştırma yapılması talebinde bulunan gerçek ve tüzel kişilere sunmakla görevli “Özel Araştırma” Kuruluşudur.

Ülkemizde şu an itibariyle “Özel Dedektiflik” ile ilgili herhangi bir yasa bulunmamaktadır. Ancak durumun böyle olması yaptığımızın işin yasa dışı olduğu anlamına gelmez. Yasanın var olması demek müşteriden ziyade bu işi yapacak olan kişi ve kurumların olumlu anlamda etkilenmesi anlamına gelmektedir. Özel Dedektiflik işi kesinlikle “Yasa Dışı” değildir.

Bizler İZ ÖZEL DEDEKTİFLİK ailesi olarak sizlere gizlilik, güvenlik ve uzmanlık eşliğinde kaliteli hizmet vermek adına çalışma yapmaktan, güven duygusunun önemiyle beraber aklınızdaki her türlü soru işaretine doğru cevabı bulmak için çalışma yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Taviz veremeyeceğimiz tek gerçek kendimize müşteri değil, dost aradığımız gerçeğidir. Bu bağlamda kapımızı çalan, hizmet talebinde bulunan herkesin beklentisini yerine getirebilmek adına, hedefe en hızlı, kolay ve güvenilir yoldan ulaşabilmek en öncelikli prensibimizdir.

İçinden çıkamadığı problemleri ile bizlere başvuran siz kıymetli takipçilerimizin sorunlarını çözmek için yapabileceği hizmetleri ana başlıklar halinde sunarak mağduriyetin giderilmesi adına pratik çözümler sunarak, amaçlanan hedefe en kısa ve güvenilir yoldan gidebilmek için ivedilikle çalışma sağlamaktayız..

İz Özel Dedektiflik Bürosu vergiye kayıtlı, merdiven altı olmayan, ilgili makamlardan gerekli izinleri alınmış resmi bir kuruluştur. Sizlerin bizimle paylaştığı bilgiler kesinlikle 3. Şahıslarla paylaşılmamaktadır. Gizlilik ve güven bizim öncelikli esasımızın başında gelmektedir. Araştırma talep eden kişinin kimliği, adresi, iletişim bilgileri, talep ettiği araştırma, kişi ve dedektiflik büromuz arasında yapılan sözleşme ile gizlilik garantisi altına alınır. Bu bilgi hiç bir şekilde üçüncü bir şahısla paylaşılmaz ve suç teşkil eden bir durum olmadıkça her zaman gizli kalır.

MÜŞTERİ YORUMLARI


 • Dedektiflik hizmeti almadan önce aklıma takılan onca soru vardı. Aklımdaki tüm soru işaretlerini giderdiler. Birkaç firma ile daha görüşmüştüm. Fiyat konusunda sıkı pazarlık yapıyorlar :) Ama hakkını verdiklerini söylemeliyim.

  M.N.18 Ağustos 2017
 • Öncelikle size saygılarımı sunuyorum eşimden boşanali tam 3 yıl oldu ve ortada mahkeme kararı olmasına rağmen çocuklarımı görmekte zorlanıyordum mahkemeye eşimin iyi bir hayatı olmadığını defalarca kez söylemem rağmen hiçbir şekilde çocuklarımı alamadım internet üzerinden bulmuş olduğum izozeldedektiflik firması sahibiyle çalışanlarıyla 10 gün gibi bir sürede eşim ve çevresi hakkındaki topladıkları delillerle şimdi çocuklarım bende ne desem az hakkınızı ödeyemem.

  H. Y.28 Temmuz 2016
 • İnternetten bulmuş olduğum dedektiflik firması hayatımı değiştirdi çok fazla İnternetten yapılan şeylere guvenmezdimama hayatımla ilgili bir karar vermek zorundaydım çünkü evlenmeye karar vermiştim ve evleneceğim bayanın araştırılmasını istedim iyiki araştırılması için sizi bulmuşum teşekkür ediyorum herşey için allah size kimseyi düşürmesin diycem ama yokluğunuzda olmaz.

  Z. T.27 Temmuz 2016
 • Öncelikle ekibinize ve size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 4 yıldır beynimi kemiren şüphelerimi 1 haftalık kısa bir sürede sonuca ulastirdiginiz için size ne kadar teşekkür etsem azdır Ahmet bey ve ekibinin sorunsuz bir şekilde şüphelerimin doğruluğunu ortaya çıkarmış olması ve eşimle mahkeme sürecinde onların toplamış olduğu deliller sayesinde bu sıkıntılı evlilikten kurtuldum.

  E.Y.23 Temmuz 2016
 • Bir firma ile iş birlikteliği yaparak bir işe ortak girecektik. Bize gelen çok cazip bir teklif vardı. Fakat bu firmayı uzun zamandır tanıyor olsam da hiç bir iş birlikteliğimiz olmamıştı. İz Dedektiflik'e  bu firmayı araştırması yönünde hizmet başvurusunda bulunduk. Bize hazırladıkları raporun çok detaylı ve kullanışlı olduğunu özellikle belirtmek isterim.Raporu incelediğimde bu firmanın pek çok yere borcu olduğunu ve neredeyse batmak üzere olduğunu gördüm. Son anda bu ortaklıktan vazgeçtik ve büyük bir zararın eşiğinden dönmüş olduk. Bu hizmetteki başarınız tartışılmaz. Teşekkürler İz Dedektiflik ve ayrıca ilgisi için A.'ya teşekkür ederim.

  L.K.16 Haziran 2016
 • Açıkcası bu hizmeti almadan önce bazı çekingelerim vardı. Sonuçta eşime dair bazı şüpheler içerisindeydim ve İz Özel Dedektiflik Bürosunu internetten bulmuştum. İlk telefon etmemden itibaren hizmet sonuna kadar çok ilgili ve işinin ehili olarak çalıştıklarını gördüm. En nihayetinde istediğim sonuca ulaştım. Teşekkürler İz Dedektiflik...

  F.S.02 Mayıs 2016

BAZI MAKALELER

10 Aralık 2018
Kıbrıs Özel Dedektif

kıbrıs özel dedektif,kıbrıs dedektiflik,dedektif kıbrıs,kıbrıs dedektif,kıbrıs dedektiflik bürosu,lefkoşa dedektiflik,girne dedektiflik

22 Haziran 2016
Özel Dedektifler ne yapar?

Özel dedektiflerin çalışma şekli ve neler yaptıkları hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

09 Haziran 2016
Nasıl çalışıyoruz?

Özel dedektiflik büroları nasıl çalışır?

10 Aralık 2018
Lefkoşa Dedektiflik

lefkoşa dedektiflik,lefkoşa dedektiflik bürosu,lefkoşa dedektiflik ücretleri,lefkoşa dedektiflik ücretleri

s