Lefkoşa Dedektiflik

Dedektiflik tecrübe birikimi ve profesyonellik gerektiren,analitik düşünme yeteneği ve en ince ayrıntılara bile odaklanabilmeyi gerektiren bir sektördür. Dedektifliği dışarıdan gören kişiler,karmaşık dosyaları çözüme kavuşturan, çeşitli davalar da kolluk kuvvetlerine destek amaçlı delil toplayan ve işleyen kişiler olarak tanırlar. Lefkoşa dedektif hukuka bağlı kalan,delil ve belgeleri titizlikle toplayıp değerlendiren ve davalarda delil olarak kullanılabilir hale getiren kişidir. Lefkoşa dedektif bünyesinde barındırdığı, yılların verdiği tecrübe birikimine sahip profesyonel,kalifiyeli dedektifler son teknoloji altyapısıyla hizmet veren kaliteli kuruluştur. Lefkoşa özel dedektiflik hizmetlerinden bazıları kayıp kişileri bulma,eş takibi,evlilik öncesi araştırması,adres tespiti,şahıs takibi,boşanma davalarında delil toplama,velayet davaları gibi dedektiflik hizmetleridir.Lefkoşa dedektiflik bürosu çalışan dedektif kadromuz aldığı işi olması gerektiği gibi sağlık bir şekilde sonlandırıp sonuca varırlar.

Neden Lefkoşa Dedektiflik?
İzmir dedektiflik büromuzdan sonra kıbrıs dedektiflik hizmeti veren ve girne dedektiflik bürosu,lefkoşa dedektiflik bürosu açarak yavru vatan olan kıbrısda dedektiflik hizmeti vermeye başladık.Türkiye'de verdiğimiz hizmetler sonrasında ciddi bir referans ağı oluşturmuş ve bir çok müşterimize garantili hizmetler vererek sonuca varışmıştır. Lefkoşa dedektiflik bürosu ile dedektiflik hizmeti almak istiyorsanız eş takibi,evlilik öncesi araştırma,sevgili takibi gibi bir çok hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

MÜŞTERİ YORUMLARI


 • Dedektiflik hizmeti almadan önce aklıma takılan onca soru vardı. Aklımdaki tüm soru işaretlerini giderdiler. Birkaç firma ile daha görüşmüştüm. Fiyat konusunda sıkı pazarlık yapıyorlar :) Ama hakkını verdiklerini söylemeliyim.

  M.N.18 Ağustos 2017
 • Öncelikle size saygılarımı sunuyorum eşimden boşanali tam 3 yıl oldu ve ortada mahkeme kararı olmasına rağmen çocuklarımı görmekte zorlanıyordum mahkemeye eşimin iyi bir hayatı olmadığını defalarca kez söylemem rağmen hiçbir şekilde çocuklarımı alamadım internet üzerinden bulmuş olduğum izozeldedektiflik firması sahibiyle çalışanlarıyla 10 gün gibi bir sürede eşim ve çevresi hakkındaki topladıkları delillerle şimdi çocuklarım bende ne desem az hakkınızı ödeyemem.

  H. Y.28 Temmuz 2016
 • İnternetten bulmuş olduğum dedektiflik firması hayatımı değiştirdi çok fazla İnternetten yapılan şeylere guvenmezdimama hayatımla ilgili bir karar vermek zorundaydım çünkü evlenmeye karar vermiştim ve evleneceğim bayanın araştırılmasını istedim iyiki araştırılması için sizi bulmuşum teşekkür ediyorum herşey için allah size kimseyi düşürmesin diycem ama yokluğunuzda olmaz.

  Z. T.27 Temmuz 2016
 • Öncelikle ekibinize ve size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 4 yıldır beynimi kemiren şüphelerimi 1 haftalık kısa bir sürede sonuca ulastirdiginiz için size ne kadar teşekkür etsem azdır Ahmet bey ve ekibinin sorunsuz bir şekilde şüphelerimin doğruluğunu ortaya çıkarmış olması ve eşimle mahkeme sürecinde onların toplamış olduğu deliller sayesinde bu sıkıntılı evlilikten kurtuldum.

  E.Y.23 Temmuz 2016
 • Bir firma ile iş birlikteliği yaparak bir işe ortak girecektik. Bize gelen çok cazip bir teklif vardı. Fakat bu firmayı uzun zamandır tanıyor olsam da hiç bir iş birlikteliğimiz olmamıştı. İz Dedektiflik'e  bu firmayı araştırması yönünde hizmet başvurusunda bulunduk. Bize hazırladıkları raporun çok detaylı ve kullanışlı olduğunu özellikle belirtmek isterim.Raporu incelediğimde bu firmanın pek çok yere borcu olduğunu ve neredeyse batmak üzere olduğunu gördüm. Son anda bu ortaklıktan vazgeçtik ve büyük bir zararın eşiğinden dönmüş olduk. Bu hizmetteki başarınız tartışılmaz. Teşekkürler İz Dedektiflik ve ayrıca ilgisi için A.'ya teşekkür ederim.

  L.K.16 Haziran 2016
 • Açıkcası bu hizmeti almadan önce bazı çekingelerim vardı. Sonuçta eşime dair bazı şüpheler içerisindeydim ve İz Özel Dedektiflik Bürosunu internetten bulmuştum. İlk telefon etmemden itibaren hizmet sonuna kadar çok ilgili ve işinin ehili olarak çalıştıklarını gördüm. En nihayetinde istediğim sonuca ulaştım. Teşekkürler İz Dedektiflik...

  F.S.02 Mayıs 2016

BAZI MAKALELER

10 Aralık 2018
Kıbrıs Özel Dedektif

kıbrıs özel dedektif,kıbrıs dedektiflik,dedektif kıbrıs,kıbrıs dedektif,kıbrıs dedektiflik bürosu,lefkoşa dedektiflik,girne dedektiflik

15 Haziran 2016
Özel Dedektiflik büroları ne yapmaz?

Özel dedektiflik bürolarının yapmadığı uygulamalar nelerdir?

21 Haziran 2016
Dedektiflik Faaliyetleri

Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerin neler olduğunu öğrenin.

09 Haziran 2016
Nasıl çalışıyoruz?

Özel dedektiflik büroları nasıl çalışır?