Ticari olarak ilişki içinde olduğunuz bir kişi ya da kurum hakkında alacak ve haciz davası açabilir, haklı olduğunuz durumda alacağınızı, kişinin/kurumun sahip olduğu mallar ile tahsil edebilirsiniz. Ancak mallarını sizin bilmediğiniz bağlantılarını kullanarak, bilmediğiniz bir yere götürdüklerinde ve orada sakladıklarında nerede olduğunu bilmediğiniz için alacağınızı tahsil edemezsiniz.

Bu durumda profesyonel olarak takip ve araştırmaya ihtiyacınız olur. Sizin verdiğiniz bilgiler ile birlikte bizler bilmediğiniz bağlantıları ortaya çıkararak mallarını nerede depoladığını, kimlerle ilişki içinde olduğunu öğrenerek mahkemede kullanabileceğiniz resmi evrak ve kanıtlar sunarız. Bu takip sonucunda haklılığınızın kanıtlanmasını ve alacağınızın tahsil edilmesini sağlarız

Şirket kurmaya karar verdiğinizde kurmak istediğiniz alanın ihtiyaç durumu, rakipleriniz, avantajlı yönleriniz, avantajlı olmayan yönleriniz, yasal konular gibi birçok konuda bilgi sahibi olmanız gerekir.

Ya da bir şirkete ortak olmaya karar verdiğinizde ise bir de ortak olmak istediğiniz şirket ile ilgili derinlemesine bir takip ve araştırma süreci yaşamanız kaçınılmazdır. Ortaklık kurmayı düşündüğünüz şirketin marka konumundan yasal takibine kadar birçok konuda bilgi sahibi olmak size sağlam adımlar atma fırsatı verecektir. Bu yüzden de gerekli araştırmaları en doğru şekilde yapabilmek için deneyimli kadromuzla size şirket araştırması hizmeti sunuyoruz.

Şirket Araştırması Nasıl Yapılır?

Talepte bulunan kişilerden detaylı bilgi alındıktan sonra Şirket araştırması uzman dedektif kadromuz ile araştırma ve takip çalışmalarına başlarız. Şirketin ticaret sicili, karıştığı davalar, vergi durumu, çalışanları ile ilişkileri, sahte evrak davası geçirip geçirmediği, taciz konuları ve daha birçok konuda bilgi sahibi olup güvenle adım atmanızı sağlarız. Ortaklık kurmak istediğiniz şirketin geçmişiyle ilgili tüm bilgileri toplar, aynı zamanda piyasa araştırması yapar ve rapor halinde size sunarız.

MÜŞTERİ YORUMLARI


 • Dedektiflik hizmeti almadan önce aklıma takılan onca soru vardı. Aklımdaki tüm soru işaretlerini giderdiler. Birkaç firma ile daha görüşmüştüm. Fiyat konusunda sıkı pazarlık yapıyorlar :) Ama hakkını verdiklerini söylemeliyim.

  M.N.18 Ağustos 2017
 • Öncelikle size saygılarımı sunuyorum eşimden boşanali tam 3 yıl oldu ve ortada mahkeme kararı olmasına rağmen çocuklarımı görmekte zorlanıyordum mahkemeye eşimin iyi bir hayatı olmadığını defalarca kez söylemem rağmen hiçbir şekilde çocuklarımı alamadım internet üzerinden bulmuş olduğum izozeldedektiflik firması sahibiyle çalışanlarıyla 10 gün gibi bir sürede eşim ve çevresi hakkındaki topladıkları delillerle şimdi çocuklarım bende ne desem az hakkınızı ödeyemem.

  H. Y.28 Temmuz 2016
 • İnternetten bulmuş olduğum dedektiflik firması hayatımı değiştirdi çok fazla İnternetten yapılan şeylere guvenmezdimama hayatımla ilgili bir karar vermek zorundaydım çünkü evlenmeye karar vermiştim ve evleneceğim bayanın araştırılmasını istedim iyiki araştırılması için sizi bulmuşum teşekkür ediyorum herşey için allah size kimseyi düşürmesin diycem ama yokluğunuzda olmaz.

  Z. T.27 Temmuz 2016
 • Öncelikle ekibinize ve size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 4 yıldır beynimi kemiren şüphelerimi 1 haftalık kısa bir sürede sonuca ulastirdiginiz için size ne kadar teşekkür etsem azdır Ahmet bey ve ekibinin sorunsuz bir şekilde şüphelerimin doğruluğunu ortaya çıkarmış olması ve eşimle mahkeme sürecinde onların toplamış olduğu deliller sayesinde bu sıkıntılı evlilikten kurtuldum.

  E.Y.23 Temmuz 2016
 • Bir firma ile iş birlikteliği yaparak bir işe ortak girecektik. Bize gelen çok cazip bir teklif vardı. Fakat bu firmayı uzun zamandır tanıyor olsam da hiç bir iş birlikteliğimiz olmamıştı. İz Dedektiflik'e  bu firmayı araştırması yönünde hizmet başvurusunda bulunduk. Bize hazırladıkları raporun çok detaylı ve kullanışlı olduğunu özellikle belirtmek isterim.Raporu incelediğimde bu firmanın pek çok yere borcu olduğunu ve neredeyse batmak üzere olduğunu gördüm. Son anda bu ortaklıktan vazgeçtik ve büyük bir zararın eşiğinden dönmüş olduk. Bu hizmetteki başarınız tartışılmaz. Teşekkürler İz Dedektiflik ve ayrıca ilgisi için A.'ya teşekkür ederim.

  L.K.16 Haziran 2016
 • Açıkcası bu hizmeti almadan önce bazı çekingelerim vardı. Sonuçta eşime dair bazı şüpheler içerisindeydim ve İz Özel Dedektiflik Bürosunu internetten bulmuştum. İlk telefon etmemden itibaren hizmet sonuna kadar çok ilgili ve işinin ehili olarak çalıştıklarını gördüm. En nihayetinde istediğim sonuca ulaştım. Teşekkürler İz Dedektiflik...

  F.S.02 Mayıs 2016