Kıbrıs Özel Dedektif

Firmamız İzmir ve ilçelerinde kişisel veya kurumsal dedektif hizmetleri vermekte olup 100% profesyonel hizmeti ile son derece güven ve gizliliğe önem veren firmadır. Kıbrıs özel dedektif bürosu hizmetimiz de geniş çaplı araştırmalar yapmakta olup kıbrıs, lefkoşa dedektiflik,girne dedektiflik,gazimagusa dedektiflik hizmetleride sunmaktayız. Kıbrısda dedektif hizmeti vermeye başladık sunduğumuz tüm hizmetlede gerekli ekipman ve donanımı en son teknolojileri kullanmaktayız. Müşterilerimizin aldığı hizmetten kıbrıs eş takibi,girne evlilik öncesi araştırma,lefkoşa sevgili takibi,tanık bulma ve araştırma,kayıp şahıs,adres tespiti,dava delil toplama,dava araştırması,miras davaları,borçlu davaları gibi birçok dedektif hizmetlerinide yavru vatan olan kıbrıs'da dedektif hizmeti vermekteyiz. Bugüne dek Türkiye'de binlerde müşterisine sorunsuz özel dedektiflik hizmeti veren İzmir Özel Dedektiflik, Kıbrıs,lefkoşa,girne gibi yavru vatanda bulunmaya ve yüzlerce kişiye sorunsuz ve garantili,çözüm odaklı dedektiflik hizmeti vermek için kollarımızı sıvadık. Kıbrıs dedektif firması olarak her zaman müşteri memnuniyetini düşünen ve kaliteden asla ödün vermeden çalışmalarını sürdüren dedektiflik firması olarak yavru vatanda kıbrıs dedektiflik hizmeti vermekteyiz.

Kıbrıs Özel Dedektiflik Hizmetlerimiz;

 • Boşanma Davaları için Delil Toplama
 • Adres Tespiti
 • Kayıp Şahıs Dedektiflik Hizmeti
 • Velayet Davaları için Delil Toplama,Sahte Marka Dedektiflik Hizmeti
 • Eş Takibi
 • Borçlu Tespiti
 • Kurumsal Dedetim ve Firma Analizi
 • Tehdit Şantaj altında olanlar için özel dedektiflik hizmeti
 • Personel Takip ve Araştırması
 • Evlilik Öncesi Araştırma
 • Böcek ve Gizli Kamera Tespiti
 • Öğrenci Takibi
 • Teknik ve Sanal Takip
 • Mal Varlığı Tespiti

Kıbrıs dedektiflik ile yukarıda yer alan her konuda özel dedektif hizmeti alabilir ve sizlere sunduğumuz garantili çözümler sayesinde gönül rahatlığıyla araştırma hizmetimizin sonuçlandırmasını bekleyebilirsiniz.

Kıbrıs dedektiflik bürosu olarak önem verdiğimiz en hassas konu ise çalışmalarımızdaki gizliliktir. Gizlilik içerisinde yürütülüp toplanan bilgilier hiçbir şekilde müşteri haricinde kimseyle paylaşılmaz.

Kıbrıs dedektiflik hizmeti firmamızı seçerek garantili sonuç elde etmek aynı zamanda güvenilir,hızlı sonuçlar alabileceğiniz kıbrıs dedektiflik bürosu arıyorsanız, daha fazla aramaya ve uzaklara gitmenize gerek yok.

Kıbrıs dedektiflik büromuz ile istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. 

MÜŞTERİ YORUMLARI


 • Dedektiflik hizmeti almadan önce aklıma takılan onca soru vardı. Aklımdaki tüm soru işaretlerini giderdiler. Birkaç firma ile daha görüşmüştüm. Fiyat konusunda sıkı pazarlık yapıyorlar :) Ama hakkını verdiklerini söylemeliyim.

  M.N.18 Ağustos 2017
 • Öncelikle size saygılarımı sunuyorum eşimden boşanali tam 3 yıl oldu ve ortada mahkeme kararı olmasına rağmen çocuklarımı görmekte zorlanıyordum mahkemeye eşimin iyi bir hayatı olmadığını defalarca kez söylemem rağmen hiçbir şekilde çocuklarımı alamadım internet üzerinden bulmuş olduğum izozeldedektiflik firması sahibiyle çalışanlarıyla 10 gün gibi bir sürede eşim ve çevresi hakkındaki topladıkları delillerle şimdi çocuklarım bende ne desem az hakkınızı ödeyemem.

  H. Y.28 Temmuz 2016
 • İnternetten bulmuş olduğum dedektiflik firması hayatımı değiştirdi çok fazla İnternetten yapılan şeylere guvenmezdimama hayatımla ilgili bir karar vermek zorundaydım çünkü evlenmeye karar vermiştim ve evleneceğim bayanın araştırılmasını istedim iyiki araştırılması için sizi bulmuşum teşekkür ediyorum herşey için allah size kimseyi düşürmesin diycem ama yokluğunuzda olmaz.

  Z. T.27 Temmuz 2016
 • Öncelikle ekibinize ve size sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 4 yıldır beynimi kemiren şüphelerimi 1 haftalık kısa bir sürede sonuca ulastirdiginiz için size ne kadar teşekkür etsem azdır Ahmet bey ve ekibinin sorunsuz bir şekilde şüphelerimin doğruluğunu ortaya çıkarmış olması ve eşimle mahkeme sürecinde onların toplamış olduğu deliller sayesinde bu sıkıntılı evlilikten kurtuldum.

  E.Y.23 Temmuz 2016
 • Bir firma ile iş birlikteliği yaparak bir işe ortak girecektik. Bize gelen çok cazip bir teklif vardı. Fakat bu firmayı uzun zamandır tanıyor olsam da hiç bir iş birlikteliğimiz olmamıştı. İz Dedektiflik'e  bu firmayı araştırması yönünde hizmet başvurusunda bulunduk. Bize hazırladıkları raporun çok detaylı ve kullanışlı olduğunu özellikle belirtmek isterim.Raporu incelediğimde bu firmanın pek çok yere borcu olduğunu ve neredeyse batmak üzere olduğunu gördüm. Son anda bu ortaklıktan vazgeçtik ve büyük bir zararın eşiğinden dönmüş olduk. Bu hizmetteki başarınız tartışılmaz. Teşekkürler İz Dedektiflik ve ayrıca ilgisi için A.'ya teşekkür ederim.

  L.K.16 Haziran 2016
 • Açıkcası bu hizmeti almadan önce bazı çekingelerim vardı. Sonuçta eşime dair bazı şüpheler içerisindeydim ve İz Özel Dedektiflik Bürosunu internetten bulmuştum. İlk telefon etmemden itibaren hizmet sonuna kadar çok ilgili ve işinin ehili olarak çalıştıklarını gördüm. En nihayetinde istediğim sonuca ulaştım. Teşekkürler İz Dedektiflik...

  F.S.02 Mayıs 2016

BAZI MAKALELER

22 Haziran 2016
Özel Dedektifler ne yapar?

Özel dedektiflerin çalışma şekli ve neler yaptıkları hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

21 Haziran 2016
Dedektiflik Faaliyetleri

Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerin neler olduğunu öğrenin.

15 Haziran 2016
Özel Dedektiflik büroları ne yapmaz?

Özel dedektiflik bürolarının yapmadığı uygulamalar nelerdir?

10 Aralık 2018
Lefkoşa Dedektiflik

lefkoşa dedektiflik,lefkoşa dedektiflik bürosu,lefkoşa dedektiflik ücretleri,lefkoşa dedektiflik ücretleri